.
.

Придбаний підприємцем з Коломиї БТР поїде на схід вже цього тижня (фото)

Придбаний підприємцем з Коломиї  БТР поїде на схід вже цього тижня (фото)
20 Липня 2014
Підприємець із Коломиї, депутат міськради Роман Бортейчук за власні кошти придбав для потреб 5-го прикарпатського батальйону територіальної оборони БТР 60 БМ "Чайка".

Про це на своїй сторінці у Фейсбук повідомив депутат Івано-Франківської обласної ради Юрій Романюк. 

Роман Бортейчук придбав БТР на Косівщині. Власники бойової машини використовували її, щоб розважати туристів. Віддали за півціни, тобто собі у збиток, бо вважають, що сьогодні не час для розваг і заробітків, розповідає Роман Бортейчук.

"Гуцули виявилися далекоглядними хлопцями. Певно, давно до війни готувалися", - жартує коломиянин. 

Це не наступальна машина, каже підприємець, але принаймні вона зможе захистити бійців від стрілецької зброї. Зараз Роман віддав БТР місцевим умільцям для техогляду - щоб цього не довелося робити вже на місці.

У місце дислокації 5-го батальйону територіальної оборони у Донецькій області БТР 60 БМ "Чайка" планують доставити вже цього тижня, пише Курс.

btr-kolomyja1.jpg

Як писали "Коломийські ВІСТИ" раніше, вартість цього БТР становить 104 тисячі гривень.

Нагадаємо, бійці 5-го батальйону нарікали на відсутність в їхньому розпорядженні бойової техніки. На Прикарпатті за кошти благодійників придбають щонайменше три БТРи для 5-го батальйону. 

Раніше для потреб батальйону "Айдар", що дислокується під "Луганськом", власний БТР передав мешканець села Пістинь Косівського району Петро Третяк. Коломия доставка піцца