.
.

18-річного учасника АТО з Коломийщини нагородили орденом "За мужність"

18-річного учасника АТО з Коломийщини нагородили орденом "За мужність"
4 Серпня 2014
Указом Президента України Петра Порошенка від 26 липня «Про відзначення державними нагородами України» орденом «За мужність» ІІІ ступеня нагороджено жителя Прикарпаття Дмитра Махова.

Дмитра відзначили за особисту мужність і героїзм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України в зоні проведення антитерористичної операції, повідомляють у прес-службі ОДА.

16 червня підрозділ, в якому проходить службу Дмитро Махов, вступив в бій зі значно більшою кількістю бойовиків, які раптово відкрили нищівний вогонь. 

Кулеметник механізованого відділення Дмитро Махов під час бою діяв сміливо і рішуче, забезпечивши можливість особовому складу підрозділу зайняти кругову оборону і організувати евакуацію загиблих та поранених серед українських військовослужбовців.

Завдяки злагодженій діям українських воїнів бойовики понесли великі втрати.

Довідка. Дмитро Махов народився 8 листопада 1995 року в с. Христівка Ізяславського району Хмельницької області в сім'ї робітників. Закінчив у 2013 році Ковалівську ЗОШ І-ІІІ ступенів та здобув повну загальну середню освіту. Неодружений.

Батько проживає в с. Христівка Ізяславського району Хмельницької області. Мати та дві сестри в с. Спас, Коломийського району.

Призваний на військову службу 29 листопада 2013 року. Посада – кулеметник 3 механізованого відділення 2 механізованого взводу 6 механізованої роти 2 механізованого батальйону в/ч А0998.


Коломия Веб Портал

Коломия доставка піцца