.
.

Івано-Франківська область виділила 100 тис. грн. допомоги матері загиблого полковника Тараса Сенюка з Коломиї

Івано-Франківська область виділила 100 тис. грн. допомоги матері загиблого полковника Тараса Сенюка з Коломиї
7 Серпня 2014
Івано-Франківська область виділила 100 тис. грн. для надання одноразової допомоги мешканці Коломиї Наталії Сенюк, син якої Тарас Сенюк, полковник Збройних Сил України, загинув у ході АТО.

Про це повідомляє УНН з посиланням на спільне розпорядження голови облдержадміністрації Андрія Троценка і першого заступника голови облради Олександра Левицького.

Кошти виділені з резервного фонду обласного бюджету.

Зазначимо, 34-річний Тарас Сенюк був командиром першого аеромобільно-десантного батальйону 95-ї окремої аеромобільної бригади Високомобільних десантних військ ЗС У. 3 червня 2014 року загинув під час нападу бойовиків на колону сил АТО, яка рухалася з Ізюма у район Слов'янська. 7 червня його поховали у рідній Коломиї на головній алеї «Слави» Центрального міського кладовища.

Як повідомляли "Коломийські ВІСТИ", 20 червня Президент України Петро Порошенко підписав Указ № 546/201, яким "за виняткову мужність і героїзм, виявлені у захисті територіальної цілісності і незалежності України, жертовне служіння Українському народові" присвоїв звання Герой України з удостоєнням ордена "Золота Зірка" полковнику Тарасу Сенюку (посмертно).


Коломия Веб Портал

Коломия доставка піцца