У Коломиї збирають вироби народних майстрів для допомоги бійцям АТО (фото)

У Коломиї збирають вироби народних майстрів для допомоги бійцям АТО (фото)
13 Серпня 2014

У Національному музеї народного мистецтва Гуцульщини та Покуття ім. Й. Кобринського збирають вироби народного мистецтва, аби потім продати їх на доброчинному аукціоні. Всі вилучені кошти активісти спрямують на допомогу бійцям у зоні АТО .

Ініціатори акції – ГС «Рада національно-демократичних сил» спільно з музейниками – придбають за вилучені кошти необхідні речі для української армії, інформує кореспондент "Коломийських ВІСТЕЙ".

Зараз вони збирають народні вироби та просять коломиян посприяти їм у цій справі. Працівники музею кажуть, що до виробів народного мистецтва можна віднести не тільки зроблене майстрами, а й будь-ким із мешканців регіону. Це може бути вишивка, гачкована чи в’язана серветка, вирізьблена шкатулка та інше.

Народні вироби1.jpg

Після аукціону, який відбудеться у Києві, майстри зможуть дізнатися, за скільки було придбано їхню роботу. Наразі, за словами музейників, до акції долучилося небагато митців.

Найчастіше коломияни жертвують вироби з глини. Це глечики та дзвіночки, тарілки різної форми й розміру і навіть малесенькі мисочки з портретами українських гетьманів. До слова, їх для аукціону принесли гончарі Надія і Сергій Никоровичі та мисткиня Ганна Вінтоняк.

Народні вироби3.jpg

Долучився до доброчинної акції й відомий коломийський художник Микола Семеняк. «Картина із зображенням гірського пейзажу не зможе залишити без уваги покупців на аукціоні», – наголошують музейники.

Після закінчення збору виробів мистецтва голова секретаріату ГС «Рада національно-демократичних сил» Ольга Баранецька передасть їх до столиці. Що саме будуть закуповувати на зібрані кошти – достеменно невідомо. Адже ситуація в країні змінюється щодня, а потреби українських солдат разом з нею.

Організатори акції закликають коломиян не бути байдужими та допомогти українській армії.

 Принести свої вироби до музею можна до п'ятниці, 15 серпня. 

3toTUDSgTEo.jpg    2 Листопада

    1 Листопада