.
.

У Коломиї буде свій логотип

У Коломиї буде свій логотип
28 Лютого 2015

Львів, Дніпропетровськ, Кам’янець-Подільський, Київ, Одеса та ще багато міст України… Всі вони мають свій персональний логотип. Хоча не кожне місто може похвалитися ним та й навіщо він потрібен? Герб не можна використовувати у комерційних цілях, а логотип можна розміщати будь-де. Логотип – це своєрідна візитівка міста.

Коломия теж матиме свій логотип. Ідею подав Назарій Романенчук, громадський діяч та член Коломийської МГО «Батьківщина». Деталі він розповів в інтерв’ю:

- Назарію, звідки виникла така ідея?

- Сама ідея створення логотипу для нашого міста виношувалася уже досить тривалий час. У колі друзів, на засіданнях ГО «Батьківщина Молода» ми часто піднімаємо питання нового візуального стилю нашого міста. Це наше бачення Коломиї, як європейського міста, чистого і привітного, безпечного й привабливого для туристів. Логотип міста повинен стати першим кроком до реалізації наших задумів. Він є головним елементом усього фірмового стилю бренду міста.

- Розкажіть детальніше про користь логотипу.

- Головна функція логотипу – популяризація Коломиї, ми сподіваємося, що він стане додатковим аргументом для нанесення нашого міста на туристичну карту України, а міська влада зможе таким чином сформувати туристичну привабливість міста, покращити партнерські стосунки з українськими та європейськими містами, залучити більше інвестицій.

- Чи є якісь особливі критерії у створенні логотипу?

- Без сумніву, логотип Коломиї повинен відповідати певним технічним критеріям, відображати душу міста. Детальніше про них ми зможемо розповісти вже після засідання комісії, до складу якої ввійдуть художники, дизайнери та громадські діячі. Попри те, вже зараз можемо сказати, що «айдентика» нашого міста повинна бути простою та впізнаваною, щоб кожен зміг її зобразити без особливих художніх навичок.

- Як саме буде втілюватися ідея у життя?

- Наша ідея така: обирати логотип будуть у два етапи голосування, яке проходитиме на сторінці Інтернет-видання «Коломия ВЕБ Портал». А тоді вже депутати міськради шляхом таємного голосування оберуть серед фіналістів переможця. Оголосять про обраний логотип та букбренд на День міста, 19 серпня. Проект внесений до порядку денного сесії міськради та отримав підтримку депутатів. Конкурс на логотип уже оголошений.

- Що може змінитися в Коломиї після обрання логотипу? Які перспективи нас чекають?

- Сам по собі логотип не стане панацеєю для вирішення проблем нашого міста. Та попри це, ми впевнені, що він стане своєрідним каталізатором цих змін, надихатиме коломиян пишатися рідним містом і піклуватися про нього, підприємці зможуть наносити новий логотип Коломиї на свою продукцію, тим самим вказуючи споживачам про місце її виготовлення, а отже популяризувати місто, а кожен турист, повертаючись додому з сувенірною продукцією із логотипом Коломиї, розповідатиме своїм рідним та друзям, в якому чудовому місті він побував.

Інформаційним партнером стало Інтернет-видання «Коломия ВЕБ Портал». Саме на його електронну адресу можна надсилати роботи в електронному варіанті: exp@yes.net.ua або приносити за адресою: м. Коломия, вул. Чорновола, 23 (І поверх). Мешканці міста зможуть проголосувати за вподобаний логотип на сайті «Коломия ВЕБ Портал».

Яна Букреєва
Коломия доставка піцца