.
.

У Коломиї відкрили благодійний фонд «Покуття»: допомогти всім, хто потребує

У Коломиї відкрили благодійний фонд «Покуття»: допомогти всім, хто потребує
16 Квітня 2015

Надати допомогу тим, хто цього потребує, не відкладаючи на завтра. Таку мету поставили перед собою доброчинці з благодійного фонду «Покуття», яке днями розпочало свою роботу в Коломиї. Ініціатором створення фонду став народний депутат України Андрій Іванчук.

Насамперед у фонді опікуватимуться українськими військовими та жертвами бойових дій на Сході. Адже коли закінчиться війна, зараз ніхто не знає, а допомога потрібна вже сьогодні. Тільки таким чином, переконані у фонді, ми зможемо подолати агресора, який хоче панувати на нашій землі.

Доброчинці визначили такі завдання фонду як надання матеріальної допомоги воякам АТО, придбання та передача необхідної техніки, обладнання та матеріального забезпечення для покращення обороноздатності України, розробка різного роду реабілітаційних програм, лікування та реабілітація учасників АТО, допомога біженцям та особам, які перебувають у складних життєвих обставинах.

У БФ «Покуття» небайдужі до проблем виборців Коломийсько-Городенківського округу. Тут допомагатимуть прикарпатцям, які перебувають у кризових ситуаціях. Фонд також допомагатиме дітям, інвалідам і хворим людям, які потребують соціальної допомоги.

Як розповіли у благодійному фонді, першим кроком стала закупівля дитячих майданчиків, які розмістять поблизу церков. «З таким проханням до фонду звернувся владика Коломийсько-Чернівецької єпархії УГКЦ Василій Івасюк. Він наголосив, що шлях дитини до Бога починається, у тому числі, й з дитячого майданчика, адже таким чином дитину можна з малечку привчити до церкви. На цій зустрічі був присутній народний депутат Андрій Іванчук, який одразу відгукнувся на прохання владики. Саме за його підтримки були закуплені дитячі майданчики. Загальна вартість – 200 тисяч гривень, – розповідає голова Коломийської райдержадміністрації Любомир Глушков. – Два дитячих майданчики встановлять у Коломиї – біля Катедрального собору Преображення Господнього та поблизу церкви по вулиці Мазепи. Ще один дитячий майданчики буде встановлений біля церкви у селі Нижній Вербіж. Громада села має підготувати площадку для встановлення».

LPfC1eA2rdc.jpg

У фонді сподіваються, що їхні ініціативи підтримають всі небайдужі.

Контактний телефон фонду: (03433) 7 25 48.

Банківські реквізити благодійного фонду «Покуття»: ТВБВ №10008/0129 філії Івано-Франківськ ОУ АТ «Ощадбанк» МФО 336503 р/р 26006010950301

«Дзеркало Коломиї»
Коломия доставка піцца