.
.

Читайте у свіжому числі «Дзеркала Коломиї» за 22 травня

Читайте у свіжому числі «Дзеркала Коломиї» за 22 травня
21 Травня 2015
«Коломияводоканал» розіграв тендер на паливно-мастильні матеріали і до кінця року буде заправлятися на заправках «ОККО» на суму понад 1,3 мільйона гривень. Як проходили торги, за якими критеріями оцінювали та чому перемогла АЗС, вартість пального якої не є найнижчою, – читайте у свіжому числі газети.

«На початку цієї каденції ми пропонували міському голові Ігорю Богдановичу свої знання та уміння, хотіли об’єднати сильні сторони наших команд і створити єдину потужну команду. Але сталося, як сталося, він привів свою команду, йому видніше як і з ким працювати...», – розповідає про роботу у ратуші депутат Коломийської міськради Віталій Вандич. Чому у Коломиї не економлять бюджетні кошти, кому вигідні МАФи у середмісті, чи ефективні 50 депутатів міськради та як оцінює роботу мера Ігоря Слюзара – говорили з Віталієм Вандичем.

«Коломия перетворилася на один великий «Калинівський ринок», це ще не кажучи, що з легкого плеча влади центр міста перетворився на центр стихійної торгівлі, де вже давно відсоток «бабусь з молочком» нагадує рівень доходів українців – мінімальний, а на їхньому місці зручно розташувалися великі підприємці, яким мало місця на ринку, - пише у своїй авторській колонці Михайло Вовк. – Зціпивши зуби, ледве стримуючи свою лють при швидкому рості наступного МАФу, особисто я був доведений до паніки, коли побачив у середмісті, навпроти універмагу, новенький МАФ, в якому торгують морозивом. Особисто мені, думаю, що й багатьом з вас, цим самим плюнули в душу, а мальовниче, писанкове місто просто вкотре «згвалтували».

Італійські містечка більш охайні й чисті, ніж наші. Приміром, трохи менше за Коломию місто Ровіґо, в якому багато зелені і є кілька майданів такого розміру, що в нас нема жодного такого. Ті площі забруковані, з лавочками, не кажучи про пам’ятники, які їх прикрашають. Не знаю, у якому вкраїнському місті є такого мистецького рівня пам’ятники, як у 45-тисячному Ровіґо, - ділиться враженнями на сторінках газети після відвідин Італії Микола Савчук. 

Про це та ще багато цікавого читайте у свіжому числі «Дзеркала Коломиї» за 22 травня.


    12 Січня

    11 Січня


Коломия доставка піцца