.
.

На аукціоні у Коломиї продали майно громади на понад 18 мільйонів гривень

На аукціоні у Коломиї продали майно громади на понад 18 мільйонів гривень
4 Липня 2015

Минулого тижня з молотка пішли вісім нежитлових приміщень у Коломиї. Аукціон провів «Західний аукціонно-консалтинговий центр». Десь за годину місто заробило майже 18 мільйонів 600 тисяч гривень. Ці кошти, як переконують у ратуші, підуть на благоустрій міста – ремонти доріг, шкіл і дитячих садочків, повідомляє «Дзеркало Коломиї».

Найдорожчий лот – приміщення на площі Відродження, 19, площею 73,4 м² – придбали за більш як 7,5 мільйона гривень. Такого результату не очікували навіть у міськраді.

«На аукціон були виставлені невеликі приміщення у місті, які, на жаль, до цього часу використовувалися певними особами чи організаціями, і не давали відповідного ефекту для міста, – каже перший заступник міського голови Тарас Яворський. – Цей аукціон показав реальну комерційну вартість приміщень у Коломиї».

Найдешевше приміщення – на Мазепи, 1, площею понад 11 м². Його стартова ціна – 164 тисячі 280 гривень, продали ж за майже півмільйона гривень. Ще інше порівняно дешеве приміщення на аукціоні – на проспекті Грушевського, площею 36 м², пішло з молотка за понад 200 тисяч гривень. А приміщення на вул. Січових Стрільців продали за 700 тисяч гривень.

Вартість інших лотів, виставлених на аукціоні, була обчислена в мільйонах гривень.

Наразі 18 мільйонів гривень, отриманих з аукціону, знаходяться лише на папері, але, як повідомили у міськраді, вже в липні кошти мають надійти на рахунок. Правда, від цієї суми місто має заплатити 20% податку, тобто у бюджет Коломиї поступить десь понад 14 мільйонів гривень.

За словами Тараса Яворського, ці всі кошти були враховані у цьогорічному бюджеті. Їх планують спрямувати на капітальні видатки розвитку міста – ремонти доріг, шкіл та дитячих садочків.Коломия доставка піцца