.
.

Активісти про те, чого не вистачає Коломиї

Активісти про те, чого не вистачає Коломиї
6 Липня 2015
Олександр ДЕМ’ЯНЧУК, активіст, спільнота «ВелоКоло»:

JyO2XsX0VGA.jpg

Коломиї, в першу чергу, потрібна концепція розвитку на 20-25 років з п'ятирічними контрольними точками. За цей час 5-6 разів може змінитися влада, але рухатися місто повинно в одному напрямку, незважаючи ні на що. А от який саме вектор розвитку обрати – місто для коломиян чи місто для туристів – повинні вирішувати самі мешканці.

Назар РОМАНЕНЧУК, голова ГО «Спільний внесок»:

Yac4g4wJCh0.jpg

Сьогодні Коломия прагне стати справжнім європейським містом, принаймні в цьому нас запевняє наша влада. Але чи можемо ми сподіватися на такий статус з поганими дорогами, просівшою бруківкою прямо в центрі міста, фасадами стародавніх будинків, заклеєними рекламними оголошеннями, відсутністю лавочок та стихійною торгівлею на головній вулиці міста? Можна довго перелічувати інфраструктурні об'єкти, яких так давно чекають коломияни: це і басейн, і розважальний центр, і сучасний кінотеатр. Звичайно, для вирішення проблем міста, в першу чергу, нам потрібна чесна і некорумпована влада з європейськими цінностями.

Оксана РИЖУК, журналіст:

MN3qQtfzFq8.jpg

Місто – це, у першу чергу, люди, які там проживають. Коломиї банально не вистачає людей: яскравих лідерів, совісних, цікавих, а найбільше відповідальних мешканців, які будуть мислити неспоживацькими категоріями.

Ярослав ГНАТЮК, голова ГО «Покутські ініціативи»:

q57Vk2QXu4w.jpg

Насамперед потрібно провести ребрендинг міста, впорядкувати і врегулювати переміщення, розміщення та торгівлю в історичній частині міста. Потрібно активізувати громадянське суспільство шляхом надання мікрогрантів громадським організаціям з міського бюджету. Зробити у Коломиї традиційними декілька потужних і оригінальних фестивалів.

Яна БУКРЄЄВА, голова департаменту з міжнародних відносин Коломийської ВМГО «Батьківщина молода»:

ZSxgD0Sp4YE.jpg

У Коломиї просто не вистачає смітників та вбиралень. У європейських міст варто запозичити дозвіл на безкоштовне користування вбиральнями у громадських місцях: кафе, ресторанах, магазинах.... Принаймні для дітей. Не вистачає ввічливого обслуговування у громадських закладах. У цьому можна повчитись навіть з’їздивши до Івано-Франківська.

Опитування «Дзеркала Коломиї»
Коломия доставка піцца