.
.

З автобусної зупинки зробили туалет

З автобусної зупинки зробили туалет
7 Липня 2015

«Я не знаю, як це назвати. Чи нахабство з боку того чоловіка чи байдужість з боку міліціонера. А може, він дійсно не бачив? Зате побачила я. І не могла так просто це залишити непоміченим. Але це вже не перше фото-доказ того, як байдуже люди ставляться до навколишнього середовища. А особливо до тих, хто поруч», - пише у своєму листі до редакції «Дзеркала Коломиї» мешканка будинку на вул. Петлюри Ліліана Одосій.

«Я кожен день ходжу цією дорогою і кожен день бачу таку картину тільки з різними учасниками. Обгадили всю прилеглу територію, яка знаходиться на перехресті вулиць Петлюри та Чехова. Страждають від цього і художня школа (бо гадять під їхнім парканом), і кафе ,,Легенда,, (без дозволу заходять на приватне подвір’я), і будинок 38 (біля якого теж спорожняються пасажири, які чекають маршрутку). Сморід стоїть нестерпний. Особливо, коли припече сонце. Дуже неприємно, коли ти ідеш не сам, а з дітьми. А найбільше обурює безсоромність таких людей, які навіть не стараються сховатись від людських очей.

WJYkFvg0GHg.jpg

Пару раз доводилось спостерігати, як не тільки чоловіки, а й жінки без сорому стягували серед дороги свою нижню білизну. Я розумію, що природний інстинкт переважає, але ж повинна бути і якась культура. А ще я розумію, що маршрутки районні, чекати довго, і тому я звернулась до п. Слюзара та п. Яворського з проханням покласти на цій автостанції БІОтуалет. На що вони мені відповіли, що це не автостанція, а звичайна зупинка і на кожній зупинці туалет не покладеш.

Хоча п. Слюзар пообіцяв щось придумати. А ще повідомив, що міська рада прийняла рішення про платну стоянку на тому місці і умови має створити комунальне підприємство. Чекаємо або туалет, або переобладнання функціонування території. Тільки от коли це буде – невідомо», - підсумовує Ліліана Одосій.Коломия доставка піцца