Увага! Розшукуються творчі люди для участі в проекті коломийського музею

Увага! Розшукуються творчі люди для участі в проекті коломийського музею
13 Лютого 2014

Незабаром у Національному музеї народного мистецтва Гуцульщини і Покуття імені Й. Кобринського стартуватиме проект «Сприяння розвитку молодіжних ініціатив у музейному просторі», мета якого об’єднання молоді для спільного втілення ідей та проектів.

Проект «Сприяння розвитку молодіжних ініціатив у музейному просторі» є результатом навчального семінару у рамках програми «ProMuseum», в якому взяли участь наукові співробітники нашого Музею. Проект презентуватиме мистецька акція «Молодіжний АРТ-МІКС», яка згуртує талановиту творчу молодь, допомігши їй реалізувати цікаві ідеї та представити свій творчий потенціал.   

У рамках «Молодіжного АРТ-МІКСу», в Музеї відбудеться низка молодіжних мистецьких заходів: відкриття виставки творчих робіт коломийського студентства, презентація слайд-фільму «Молоді мистці і музей», майстер-класи з художньої кераміки, ткацтва, бісероплетіння, паперової аплікації, живопису (на полотні та склі), графіки, об’єднаних спільною темою «Творимо разом». Буде організовано й літературно-музичний майданчик, де виступлять коломийські та івано-франківські літератори й музиканти. Проект відбудеться за підтримки міжнародного фонду "Відродження", міжнародного благодійного фонду "Україна 3000" та громадської організації "Український центр розвитку музейної справи". Партнером мистецької акції "Молодіжний АРТ-МІКС" є громадська організація "Покутські ініціативи". 

Якщо ви теж належите до творчих людей, маєте хоч щось виготовлене власноруч, або пишете вірші, музику – приходьте і приносьте свої твори до 18 лютого.    

Детальніша інформація за телефонами: 2-79-78, 097 264 01 61, 066 997 00 41