.
.

Ніби просимо милостиню. Коломиянка розповіла про ставлення лікарів у дитячій лікарні (фото)

Ніби просимо милостиню. Коломиянка розповіла про ставлення лікарів у дитячій лікарні (фото)
23 Травня 2019
Христина Мельничук потрапила з маленьким сином до Коломийської дитячої лікарні і була шокована ставленням медиків до маленьких пацієнтів та їх батьків.

Про перебування протягом доби у лікарні жінка емоційно розповіла на своїй сторінці у Facebook.

За словами Христини, у лікарні відсутня цілодобова аптека, медичний персонал відноситься до маленьких пацієнтів ніби до собак, а на зауваження батьків лише хамлять.

“Малюк не спав до 4-ї ранку. Прокинулась дитина в 06.45 + – Пані Юрчук (з приймального) заходила, питала, хвилювалась, зранку принесла результати аналізів, хоча я підозрюю що це не входить у її обов’язки. В 07.50 прийшла завідуюча, довго бесідувала з медсестрою, а час невпинно тікав… На годиннику була 11.00 а нас не глянув жоден з лікарів. ЖОДЕН !!!!! Від 04.00 коли закінчилось капання до 11.00 дитина не отримувала ніяких препаратів та лікування.. Я двічі приходила до лікарки та лікаря (не знаю як їх величати ) та маю урок від сьогодні все-все ФІЛЬМУВАТИ !!!!! Мені сказали – чекайте, зараз до вас хтось прийде…. Це було як кіно – батьки з хворими дітками змагались в коридорі – хто швидше зловить лікаря. Після того як моє терпіння лопнуло я пішла під ординаторську. Вичикавши своєї черги зайшла, а там картина Рєпіна . В кабінеті була присутня пані з халатами ( яка очевидно ними торгувала ) і пропонувала завідуючій кілька моделей….я стояла мовчки і чекала, чоловік як міг дурив малявку – мультики набридли тому в рух пішли відео з телефону….після кількох обзорин халатів Наталя Миколаївана видала – все зняли ??? і до мене дійшло, що вона має на увазі, що чоловік її знімав коли та прицінювала халати… ВИ СЕРЙОЗНО ???? Я дуже шкодую що я не додумалась це зняти! Після цього я вибухнула. Кажу, нас глянете, ніхто не дивиться від ночі. Що нам пити, колоти, капати ???? Дитина кашляє!!!! А вона не може такого бути, хто вас лікуючий ? А його ж нема, бо нас ніхто не дивився !!!! І ми зціпились у словесній перепалці, лікарка взяла халати в руки, свою помічницю та просто вийшла !!!!! Вийшла міряти халати !!! А в коридорі море діток…..море злих мам. Після мого вибуху нас нарешті оглянули. Та це ще не все. Нам написали лікування, признаяили ліки, сказали піти до медсестри нехай все випише, що потрібно купити. Я знову чекала….чекала….та коли почали писати що потрібно купити, я помітила що прізвище то не наше, а іншої дитини – хлопчика 1.7 міс. ЛЮДИ…я не собаку прийшла лікувати !!!! А якби я не додивилась ???? Нам би кололи інші препарати ( вже в самому кінці чоловік про це сказав, на що лікарка сказала – нічо би ваші дитині не було ) Тобто? У дитини інший діагноз, інші ліки, а моїй би нічо не було ? То може я вдома буду лікувати сама дитину, й так нічо не пошкодить! Ми пішли на електрофорез та інгаляцію – яку ми не зробили через істерику. ( Дитина хотіла спати ) Я пішла на кухню, щоб зварити молоко, бо на поверсі є тільки мікрохвильова….а ТАМ …п’янка !!! Уявіть 11.40 – 12.00 а жіночки собі накрили такий стіл та випивають…Це ж стаття, якщо я не помиляюсь…І знову у мене не було телефона щоб зазняти…я ж йшла варити молоко. Моїй злості не було меж”, – пише мама.

Вразив жінку і стан самого приміщення лікарні та постелі, де сплять діти. Матраци понищені, подерті, а постільна білизна у плямах. За словами інших матусь, у лікарні водяться й таракани.

Коломия доставка піцца