Останній рік атракціонів у центрі Коломиї

Останній рік атракціонів у центрі Коломиї
4 Січня 2022
Натомість мер пропонує наступного року встановити ковзанку.

"Побачив, що в мережі негативно відгукуються щодо атракціону поруч Музею писанки. Зізнаюся, він й мені не дуже до вподоби. Спочатку задумувалося, щоб тут була ковзанка, проте до нас з такою пропозицією, на жаль, не зверталися. Натомість підприємець, який встановлює у нас атракціони, уклав договір з Центром дозвілля та туризму договір на встановлення автодрому", - пише 
Богдан Станіславський.

"Встановлення атракціонів у центральній частині міста регулює рішення сесії міської ради від 2018 року. Згідно з ним Центр дозвілля та туризму укладає договори на розміщення цих всіх конструкцій. Тобто, все відбувалося в межах закону. Та міський голова фізично не може знати за кожну ятку в Коломиї. Тому зовнішній вигляд цього атракціону проконтролювати не вдалося", - повідомляє мер.

Яке вирішення цієї ситуації? Наразі до 30 січня договори чинні, й атракціони ще будуть в центрі Коломиї. Проте, зважаючи на резонанс, мер пропонує розпочати обговорення щодо заборони розміщення атракціонів в центрі міста. У Коломиї розпочинають роботи з оновлення парку імені Тараса Шевченка, адже хочуть, щоб у коломиян було більше місць для відпочинку. Власне тут й буде відведена територія для встановлення атракціонів. До слова, сюди ж хочуть перенести й атракціони з центрального озера.

На думку мера, в центрі Коломиї можна встановлювати тільки ковзанку.