Хто "стоїть" за парканом на вулиці Січових Стрільців?

Хто "стоїть" за парканом на вулиці Січових Стрільців?
5 Квітня 2013

У тижневику «Коломийські ВІСТИ» №4 від 21 лютого 2013 року у публікації «Екстрим по-коломийськи-2» ми вже порушували тему «дерев’яного тунелю» біля автобусної зупинки, що поблизу Площі Героїв і обіцяли дізнатись, хто все ж таки влаштував коломийцям такий маршрут.

На інформаційний запит щодо наявності дозволів на встановлення будівельного паркану по вулиці Січових Стрільців (перед будинком під №12) та щодо власника земельної ділянки отримали відповідь, що огорожа встановлена обслуговуючим кооперативом «Цирконій» відповідно до отриманих дозволів.

Як стало відомо з витягу з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців, засновниками цього кооперативу є Анатолій Богайчук, Віталій Онищук, Ігор Слюзар,

Тетяна Яворська і Тарас Яворський.

Як згадали мешканці того мікрорайону, будівельний майданчик з’явився там якраз після місцевих виборів 2010 року. Виходить, що прийшовши до влади наші теперішні керівники відразу ж вирішили не втрачати можливості і загарбати «ласі» шматочки вільної землі, що ще лишились у Коломиї. Та чи то на них так вплинула економічна криза, чи то вони не мають коштів щоб розпочати будову, але уже два роки на тій ділянці є лише будівельна огорожа і жодних натяків на будівництво... Тож де здоровий глузд? Для чого створювати небезпеку для людей, без потреби? Міський голова на виборах обіцяв нам місто в якому хочеться жити, а натомість отримали місто через яке важко і ходити і їздити...До того ж такий «комфорт» подекуди створений теперішнім міським головою та його командою.

Цікаво, якщо господар зі своєю власністю не може навести лад, то що ж тоді доброго він може зробити для міста???

Олександра Щербакова