.
.

Представники міст-партнерів проекту ПРОМІС завітали у Коломию

Представники міст-партнерів проекту ПРОМІС завітали у Коломию
17 Липня 2019

Представники міст-партнерів проекту ПРОМІС завітали у Коломию, щоб перейняти досвід роботи нашого ЦНАПу. Напередодні така екскурсія відбулась і в Івано-Франківську.

Представники міст-партнерів мали чимало запитань щодо процедури введення нових послуг, мінімізації процедури отримання дозволів користувачами ЦНАПу, технічні питання та проблеми благоустрою.

Як знаємо центр надання адміністративних послуг від в Коломиї у 2013 році як підрозділ Місько ради і розміщувався на першому поверсі ратуші. Це було мале приміщення з ліченими послугами, які стосувалися переважно реєстрації дозволів. У 2017 році ЦНАП переїхав у нове щойно відремонтоване приміщення на Привокзальній, 2а/1. Сьогодні Коломийський ЦНАП ставлять в приклад іншим містам. Це сучасне просторе приміщення із зоною для дітей, з заїздом для людей з обмеженими фізичними можливостями, з скчаним обладнанням. Центр надає 191 послугу. Більшість важливих питань можна отримати на сайті. А про те, що ваш запит виконано ЦНАП повідомляє за допомогою смс. З останніх досягнень - введення послуги видачі паспортів.

Цікава Коломия була і тим, що з першого дня утворення об'єднаної територіальної громади у наших селах були введені посади реєстраторів по сільських радах і більшість послуг жителі сіл мають можливість отримати, не витрачаючи час на доїзд до міста.

Світлина від Коломийська міська рада.\

Світлина від Коломийська міська рада.

Світлина від Коломийська міська рада.

Коломия доставка піцца