.
.

При будівництві нежитлових споруд у Коломиї платитимуть 10% пайової участі

При будівництві нежитлових споруд у Коломиї платитимуть 10% пайової участі
14 Вересня 2018

Набрало чинності нове Положення про пайову участь у розвитку інфраструктури міста Коломиї (рішення міської ради від 06.09.2018р.  № 2930-36/2018-36 ).

У чому новизна та як це вплине на гаманці жителів Коломиї?

Під час підготування рішення, крім вимог законодавства, враховували пропозиції, які висловлювали у зверненнях коломияни. Тому й деталізували попереднє положення, деякі пункти уточнено.

Отож зміни:

Забудовники відтепер платитимуть у бюджет розвитку 10% від загальної кошторисної вартості будівництва нежитлових споруд. Ці гроші Коломия зможе використати на будівництво доріг, на капітальні ремонти соціальних об’єктів соціальної сфери.

Також змінено порядок нарахування пайової участі при реконструкції житлових будинків і нежитлових приміщень. Завдяки цьому коломияни зможуть платити свій внесок у розвиток інфраструктури міста практично у два рази менше, ніж до цього часу.

Відтепер розмір пайової участі замовника у створенні і розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури міста встановлюється для будівництва та реконструкції:

- 3,0 відсотки загальної кошторисної вартості будівництва об'єкта - для житлових будинків;

- 2,5 відсотки загальної кошторисної вартості будівництва об’єкта – для будівництва гаражів в житлових будинках та гаражних кооперативах, паркінги, за винятком гаражів в індивідуальній житловій забудові;

- 2,0 відсотки загальної кошторисної вартості будівництва об’єкта – при реконструкції об’єкту під нежитлові приміщення;

- 1,5 відсотки загальної кошторисної вартості будівництва об'єкта - для виробничого призначення; - 1,0 відсоток загальної кошторисної вартості будівництва при реконструкції об'єкта – індивідуального житлового будинку під двоквартирний житловий будинок;

- 0,1 відсотка загальної кошторисної вартості будівництва об’єкта – для культових споруд релігійного призначення.

Ознайомитися із рішенням та завантажити додатки можна на офіційному веб-сайті міської ради у розділі «Нормативна база» за посиланням:

http://nbkolrada.gov.ua/dt/80698/Джерело:  http://kolrada.gov.ua/Коломия доставка піцца