Розпочався прийом заявок на участь у різдвяних конкурсах від Коломийської міської ради

Розпочався прийом заявок на участь у різдвяних конкурсах від Коломийської міської ради
18 Грудня 2021
Цьогорічу Коломиї знову проводять конкурси "Новий рік у кожен двір" та "Вітражі новорічного настрою".

Коротко про конкурси:

"Вітражі новорічного настрою" - це конкурс на найкраще святкове оформлення вітрин серед закладів громади. Ми віримо, що цьогоріч саме Ваші неповторні ідеї стануть родзинкою свята. Особливо закликаємо Вас використовувати в оформленні наш туристичний логотип "Коломия єднає" (посилання на повнорозмірний файл -
https://cutt.ly/qhbzaJR).
Взяти участь дуже просто - оригінально оформити фасад чи вітрину Вашого закладу, зробити фото та надіслати їх за посиланням: https://forms.gle/jKFyP7YyN4vWQpmj9 чи як повідомлення на цю сторінку.

Конкурс "Новий рік у кожен двір" ми створили, бо хочемо, щоб святковою атмосферою було наповнене все місто, а не лише центральна частина.
Тому міська рада закликає ОСББ активно взятись за оформлення дворів до свят і оголошує конкурс "Новий рік у кожен двір". Переконані, що ваші двори будуть неповторними цієї зими.
Щоб взяти участь оригінально оформіть ваші двори та прибудинкові території, зробіть фото та надішліть їх за посиланням: https://forms.gle/PevcLcDDHVCDkuMH8 або як повідомлення до цієї сторінки.

Усі заявки для участі в Конкурсах приймаються до 16-ої години 30 грудня 2021 року. Голосування триватиме з 1 по 4 січня 2022 року на сторінці Коломийської міської ради https://www.facebook.com/kolomrada/.

"Запрошую всіх охочих взяти в них участь та створити особливу святкову атмосферу в нашій громаді", - пише Богдан Станіславський.

На зображенні може бути: 4 людини та текст
На зображенні може бути: текст