.
.

Сьогодні у Коломиї відбулося відкриття відділення екстреної медичної допомоги Коломийської центральної районної лікарні та кабінету з ангіографічним обладнанням (фото)

Сьогодні у  Коломиї відбулося відкриття відділення екстреної медичної допомоги Коломийської центральної районної лікарні та кабінету з ангіографічним обладнанням (фото)
18 Червня 2018

18 червня 2018 року відбулося відкриття відділення екстреної медичної допомоги Коломийської центральної районної лікарні та кабінету з ангіографічним обладнанням.

Здоров’я - найважливіша цінність для кожної людини. Адже здоровому все по плечу, і лише захворівши, ми починаємо цінувати добре самопочуття, відсутність болю  і енергійність.   

Кожен день і кожна зустріч з пацієнтом несе у собі тривогу і відповідальність за життя людини.   Робота лікаря екстреної медичної допомоги постійно пов’язана з обстеженням і лікуванням великого числа хворих. Завдяки професійній майстерності і наявності  відповідних діагностичних приладів  у людини з’являється   надія на одужання. А вдало розташоване відділення невідкладної допомоги  дасть можливість скоротити шлях від обстеження до лікарняного ліжка.   

З вітальним словом виступили депутати Верховної Ради України Андрій Іванчук та Юрій Тимошенко, перший заступник голови  Івано-Франківської обласної державної адміністрації Марія Савка, перший заступник голови Івано-Франківської обласної ради Василь Гладій, голова Коломийської районної державної адміністрації Любомир Глушков, голова Коломийської районної ради Роман Дячук, Коломийський міський голова Ігор Слюзар, директор Департаменту охорони здоров’я Івано-Франківської обласної державної адміністрації Микола Стовбан, депутати обласної ради, правлячий Архієрей Коломийської єпархії УГКЦ кир Василій Івасюк, керуючий Коломийською Єпархією УПЦ КП, єпископ  Коломийський  і Косівський Юліан Гатала.

Основний наголос в промовах робився на співфінансуванні з різних бюджетів задля втілення даного проекту в життя. Було наголошено на тому, що за останні роки медицина Коломийщини вийшла на новий якісний рівень.

Голова районної державної адміністрації Любомир Глушков проінформував присутніх про плани покращення матеріально-технічної бази медичної галузі, наголосив, що на даний момент втілено багато системних змін, проте зупинятися не варто, в планах є завершення ремонтних робіт на першому поверсі та можливість створення бальнеологічного відділення.

Після перетину символічної стрічки, духовенство було запрошено увійти у цей храм здоров’я, освятити його та благословити тих, хто буде тут працювати і лікуватися. 

Відповідно до розпорядження Кабінету Міністрів України від 12 липня 2017 року №473-р Коломийська ЦРЛ є центром госпітального округу, змінюється її структура та планується відкриття нових відділень. Так у 2017 році розпочато проведення загально-будівельних робіт по облаштуванні  відділення екстреної медичної допомоги Коломийської центральної районної лікарні.

Загальна кошторисна вартість робіт з ремонту частини приміщень Коломийської ЦРЛ під відділення екстреної медичної допомоги складає 2,8 млн. грн.             

Виконано загально-будівельні роботи в кабінетах: санпропускному, реанімаційному, палатах для хворих, операційній, травмпункті, гіпсовочній та службових кабінетах.

Крім того, виконано загально-будівельні роботи щодо капітального ремонту частини приміщення Коломийської центральної районної лікарні під розміщення ангіографічного обладнання. Загальна вартість робіт становить 1,8 млн. грн.

Ангіограф - є на сьогодні найсучаснішим обладнанням експертного класу, яке діє за типом рентгена і застосовується в кардіології для виявлення і лікування захворювань серцево-судинної системи людини. 

Запрацює ангіограф уже сьогодні, що дозволить підвищити своєчасність та якість надання медичних послуг пацієнтам із серцево-судинними хворобами.

 

Джерело:  http://ww2.gov.if.ua/


Коломия Веб Портал

Коломия доставка піцца