.
.

Сьогодні у ратуші обговорювали нюанси створення статуту територіальної громади Коломиї

Сьогодні у ратуші обговорювали нюанси створення статуту територіальної громади Коломиї
13 Березня 2018

Для того, щоб обговорити юридичну доцільність та подальші кроки у праці над створенням статуту громади Коломиї, секретар міської ради Любомир Жупанський зібрав у ратуші робочу групу з питань підготовки та розроблення проекту Статуту територіальної громади м. Коломиї.

На засіданні також були присутні громадські активісти, які запропонували на розгляд депутатам та членам робочої групи свій варіант цього документа.

- Щоб усі проекти успішно працювали, потрібна насамперед активна громада, - висловився Любомир Жупанський. – Сьогодні ми зробили перший крок у цьому напрямку, на наступні засідання запросимо голів тих сіл, які хочуть приєднатися до Коломиї, також представників районної влади, щоб отримати повноцінний обмін думками і напрацювати спільне бачення.

Загалом розмова велася навколо юридичної безпеки та доцільності створення статуту територіальної громади Коломиї. А також присутніх у майбутньому документі реальних інструментів участі громади у прийнятті важливих рішень. 

Керуючий справами виконкому Тарас Кухтар наголосив, що найважливіше – діяти в межах Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні».

Праця над статутом – доволі об’ємна і відповідальна, тож на сьогоднішньому засіданні визначалися з тим, хто має його затверджувати, для чого він потрібен коломиянам та якими законами керуватися при написанні.

Джерело:  http://kolrada.gov.ua/


Коломия Веб Портал

Коломия доставка піцца