.
.

Справу щодо групи осіб, яка поглумилась над неповнолітнім у Коломиї, призначено до судового розгляду

Справу щодо групи осіб, яка поглумилась над неповнолітнім у Коломиї, призначено до судового розгляду
25 Травня 2018

Як раніше повідомлялося, на Коломийщині семеро нападників вивезли в ліс двох підлітків та знущалися з них.

 Як повідомив очільник Коломийської поліції Остап Білейчук, за ганебним інцидентом розпочато два кримінальні провадження і триває досудове слідство. Відомо, що злочинці увірвалися додому до потерпілого підлітка, зв’язали, вивезли автомобілем у ліс біля села П’ядики Коломийського району, де роздягли його і познущалися. На тілі хлопця видряпали букви, а сам він після побиття був змушений добиратися самотужки додому голим.

Нещодавно на розгляд   до Коломийського міськрайонного суду з Коломийської місцевої прокуратури Івано-Франківської області надійшов обвинувальний акт про вчинення кримінальних правопорушень передбачених ч. 2 ст. 146, ч. 2 ст. 296 КК України

Нагадаємо, під час досудового розслідування встановлено, що 15 жовтня 2017 року, обвинувачені шестеро осіб, жителі Коломиї та Коломийського району перебуваючи на території лісового масиву в с. П’ядики, Коломийського району змусили неповнолітню особу, 2003 року народження стати на коліна та співати Державний Гімн України «Ще не вмерли України, і слава, і воля» та заподіяли потерпілому тілесні ушкодження у вигляді нанесення на спині лінійних саден-подряпин (за формою наближеною до літер «УК»).

Вказані дії органи досудового розслідування кваліфікували за ч. 2 ст. 146, ч. 2 ст. 296 КК України, як грубе порушення громадського порядку з мотивів явної неповаги до суспільства, що супроводжувалось особливою зухвалістю та винятковим цинізмом (хуліганство) вчиненому групою осіб, а також незаконному позбавленні волі, вчиненому групою осіб.

21 березня у Коломийському суді відбулося чергове підготовче судове засідання по даному кримінальному провадженню відкладено у зв’язку з неявкою з поважних причин, захисників обвинувачених. Цікаво що на минуле засідання, яке відбулося 12 березня, вони також не з’явилися.  Вже 24 травня у підготовчому судовому засіданні, по даному кримінальному провадженню прийнято рішення про призначення справи до судового розгляду у відкритому судовому засіданні на 16.00 год. 04 червня 2018 року.Коломия Веб Портал

Коломия доставка піцца