У Коломиї буде ще один прихисток для переселенців

У Коломиї буде ще один прихисток для переселенців
4 Липня 2022
На вулиці Гнатюка сьогодні закипіла робота. Там почав роботу волонтерський рух «Будуємо Україну Разом». Люди з різних кутків нашої держави змінюють частину приміщення колишнього садочка, щоб перетворити його на прихисток для вимушених переселенців.

Плани великі. Тут зможе мешкати від 50 до 90 людей, для яких буде зроблено все необхідне, щоб нормально жити та соціалізуватись у Коломиї.

Ініціаторами такої зміни старого садка стали громадська організація «Трикутник» разом з громадською спілкою «Мережа правового розвитку» у рамках проєкту «Вулик Змістів». Прямо зараз БУР ремонтує комунальну будівлю. Значну частину робіт та матеріалів профінансувала міська рада. До спільної справи доєдналися Українська освітня платформа, яка частково допоможе з меблями, та ГО «Молодіжна організація «Стан», яка допоможе з кухнею.

Такі прихистки вже давно працюють в Коломиї, тому точно знаємо, що людям у них комфортно. Раніше відкрили два прихистки на базі колишніх тубдиспансеру та шкірвендиспансеру. Коломия стала теплим домом для переселенців. 

На зображенні може бути: 4 людини, люди стоять, на відкритому повітрі та цегляна стіна
На зображенні може бути: 2 людини, люди стоять та у приміщенні