.
.

У Коломиї будівельний кран працює просто над дитячим майданчиком

У Коломиї будівельний кран працює просто над дитячим майданчиком
12 Жовтня 2018

У місті Коломия за адресою вул. Шипайла, 38А, зводять багатоповерхівку із порушенням норм будівництва. Про це повідомляє мешканка будинку навпроти Одосій Ліліана.

Вона розповідає, що роботи виконує будівельна фірма “Експрес 24” з Івано – Франківська. Жінка неодноразово зверталася до адміністрації міста й до забудовника особисто. На колективне звернення, державний архітектурно-будівельний контроль Коломийської міської ради, надіслав відповідь, про те, що перевірку будівництва було проведено, правопорушення встановили і надали припис про усунення порушень, а також притягнули компанію до адміністративної відповідальності.

Розмір штрафу й дозвільні документи на зведення багатоповерхівки не надали, посилаючись на те, що вони містять персональні дані. Натомість будівництво, наразі, продовжується на тих же умовах, що і раніше.

Як доказ порушень, вона надає фото та відеодокази, які вказують, зокрема, на те, що будівельний кран працює просто над головами діток, що граються на дитячому майданчику поруч у дворі, а також, недотримання дистанції на межі з сусідніми житловими приміщеннями:

“Як з ними боротись? Достукатися до них не вдається. Ніякої безпеки. Що порадите, шановні?”, – обурюється жінка.


Коломия доставка піцца