У Коломиї чистять береги Шевченківського озера, щоб висадити тут дерева.

У Коломиї чистять береги Шевченківського озера, щоб висадити тут дерева.
20 Липня 2022
Шевченківське озеро більше нагадує дике місце, а не відпочинкову зону в центрі Покутського краю. Але це поки що. Три тижні там активно працюють комунальники із «Зеленосвіту». Вони приводять до порядку територію довкола озера. Зараз чистять її він бур’янів та самосівів.

"З однієї сторони озера це вже зроблено, можете оцінити роботу. Великі та красиві дерева комунальники залишили, а хащі та високу траву – забрали. І загальний вигляд відпочинкової зони кардинально змінився. Тепер працівники «Зеленосвіту» продовжують роботу на іншій стороні, де ситуація гірша. Через те, що довгі роки ніхто не доглядав за тією територією, там зробились непрохідні зарослі. Прийшов час, щоб на їхньому місці були гарні дерева. Плануємо їх ще досадити восени, коли це слід робити.

Шевченківське озеро має стати магнітом для відпочинку. І головне, потенціал для цього є. Звісно, у воєнний час не вдасться зробити все, що б хотілось, адже капітальні ремонти заборонені. Але робимо те, що можемо, силами працівників міськради. Потрохи ця відпочинкова буде змінюватись, і результат точно сподобається людям, які будуть тут відпочивати", - пише 
Богдан Станіславський.

На зображенні може бути: озеро, природа, небо, дерево та трава
На зображенні може бути: 3 людини, люди стоять, дерево та на відкритому повітрі
На зображенні може бути: природа, дерево та трава