У Коломиї для сім’ї, яка виховує прийомних дітей, придбали будинок (фото)

У Коломиї для сім’ї, яка виховує прийомних дітей, придбали будинок (фото)
22 Листопада 2021

Для семи  дітей, позбавлених батьківського піклування, свою любов та підтримку подарувала сім’я Угорських, котра проживає у місті Коломия. Подружжя Романа та Галини, які вже мають успішний досвід опіки над дітьми, взяли на виховання ще семеро дітлахів із двох сімей.

Щоб підтримати родину за кошти субвенції із державного бюджету, – а це майже 3 мільйони гривень, – та співфінансування із місцевої казни у сумі понад 700 тисяч гривень, для сім’ї Угорських придбали сучасний житловий будинок, інформують в ІФ ОДА.

Очільниця Івано-Франківської ОДА Світлана Онищук разом із Коломийським міським головою Богданом Станіславським вручили родині Угорських ключі від нового помешкання.

«Створення дитячого будинку сімейного типу – це неабиякий вияв любові до дітей, котрі опинилися у скрутному становищі, – зазначила Світлана Онищук. – Переконана, що ваша енергія, батьківська любов, тепло сердець допоможуть дітям вирости щасливими та здоровими, адже діти – це наше майбутнє. Щиро бажаю вам міцного здоров’я, миру, Божої ласки та благословення».

          


    6 Грудня

    5 Грудня