У Коломиї на будові стався обвал

 У Коломиї на будові стався обвал
14 Березня 2018

Сьогодні, 14 березня близько 12-ї у Коломиї на вулиці Валовій трапився обвал бетонної конструкції.

Про це в спільноті Типова Коломия пишуть очевидці.

Як зазначають коломияни,  на території колишнього заводу трапився обвал конструкції під час заливки бетону. Там будують торговий центр.

За словами свідків, на місце вже прибули рятувальники, поліція та медики. 

Як розповів начальник Коломийського міськвідділу міліції Остап Білейчук, на колишньому заводі "ПРУТ" приватник  здійснює рекострукцію будівлі під торгову мережу.

"Сьогодні до поліції надійшла інформація про обвал, тож туди одразу виїхали поліція та рятувальники. На місці події було встановлено, що трапився обвал конструкції під час заливки бетону. Очевидно, встановили неякісно опори, тож коли заливали стяжку опори не витримали і провалились", - пояснив Білейчук.

За словами поліцейського, потерпілих немає, оскільки на місці в той момент не було людей, лише підігнали техніку. Відкрито кримінальне провадження, буде проведена перевірка.

Як раніше повідомляли ЗМІ, завод “ПРУТ” у Коломиї придбала фірма “Ільчігор і Ко” за 17,5 мільйонів гривень.  Засновниками “Ільчігор і Ко” є коломияни Ігор Ільчишин та Віталій Сарафин, киянка Наталія Палійчук та лучанин Сергій Голіков. Ігор Ільчишин є депутатом Коломийської міськради. Сергій Голіков є власником мережі супермаркетів “555” та “Колібріс”.

Джерело:  http://www.blitz.if.ua


    29 Травня

    28 Травня