У Коломиї померла лікарка Тетяна Дорошенко

У Коломиї померла лікарка Тетяна Дорошенко
17 Березня 2021
У середу, 17 березня пішла з життя лікарка-ендокринолог КНП "Обласний госпіталь ветеранів війни Івано-Франківської обласної ради" Тетяна Дорошенко.

Сьогодні о 14:00 у капличці госпіталю відбудеться панахида за упокій душі Тетяни Дорошенко. Про це повідомили на сторінці госпіталю.

"Важко знайти слова втіхи, коли зупиняється серце хорошої людини, проте світлі спогади про тих, хто залишив по собі добрі справи та чесно прожив своє життя, завжди будуть сильніші, ніж смерть! У нашій пам’яті Тетяна Миколаївна назавжди залишиться добрим другом, доброзичливою колегою, надійним порадником, професіоналом своєї справи. Глибоко сумуємо з приводу цієї непоправної втрати та висловлюємо щирі співчуття родині, сумуємо разом з Вами", - йдеться у дописі.

Тетяна Миколаївна Дорошенко народилася 9 грудня 1957 року в сім’ї військовослужбовців. З 1976 р. по 1982р. навчалася в Тернопільському медінституті.

Свою трудову діяльність розпочала з 1982 році у відділенні дорожньої лікарні м. Куйбишева де проходила інтернатуру. Після чого продовжила свою роботу з 1983р. по 1985р. в Городоцькій ЦРЛ Львівської обл.

З січня 1985 р. розпочала працювати у вузловій лікарні ст. Коломия, на посаді лікаря-ендокринолога і працювала у госпіталі по даний час.

За час роботи проявила себе висококваліфікованим спеціалістом, користувалася авторитетом в колективі та серед пацієнтів, була завжди доброзичливою у відносинах з колегами, комунікабельною, чуйною та уважною до пацієнтів, з високою відповідальністю відносилася до своїх посадових обов’язків.

За багаторічну сумлінну працю на ниві охорони здоров’я їй неодноразово оголошувалися подяки.