.
.

У Коломиї презентують прем’єру вистави для дітей «Обережно, Незнайомець!»

У  Коломиї презентують прем’єру вистави для дітей «Обережно, Незнайомець!»
25 Березня 2019

Театр «СОЛОМІЯ» 27 березня о 12.00 на сцені МПК «Народний дім» презентує прем’єру вистави для дітей «Обережно,Незнайомець!» за п’єсою Лани Ра.

Квитки в касі МПК «Народний дім». 

Замовлення за тел.: (095) 2194 991; (097) 6104 707

ХХІ століття – час суцільної масової комунікації. Спілкуються всі: діти і дорослі, учні і студенти, робітники і пенсіонери, хлопці і дівчата... Інтернет став другом, порадником, забавкою… Але інтернет може стати і ворогом: підступним, жорстоким, безпощадним… До вашої дитини на вулиці підійшов незнайомець… З вашою дитиною в соціальних мережах прагне познайомитись незнайомець… Навіщо? З якою метою? І як діяти в таких випадках? Що зробити, які слова знайти для своєї дитини, щоб не залякати, не посіяти зайву недовіру до людей, а тільки пояснити, застерегти, попередити можливу біду? Театр «СОЛОМІЯ» і драматург Лана РА прийдуть Вам на допомогу!

Шановні батьки, вчителі, вихователі, в Міжнародний день Театру, 27 березня о 12.00, приведіть своїх дітей, вихованців, учнів в МПК «Народний дім» на прем’єру вистави «Обережно, Незнайомець» за п’єсою Лани РА. Буде цікаво і пізнавально!

Постановча група:

режисер-постановник – Оксана СТРИНАДЮК 
музичне оформлення – Мар’яна КОДІНА-ІВАНОВИЧ
сценографія – Ольга ХІЛОБОК
В ролях: Оленка ГЕЛЕТЮК, Роксолана КУРИЛЮК, Адріана КОВАЛЬЧУК, Соломія МАРДАРОВИЧ, Василь ІВАНОЧКО, Іван АНДРІЇВКоломия Веб Портал

Коломия доставка піцца