У Коломиї рятувальники не впустили на озеро компанію підлітків

У Коломиї рятувальники не впустили на озеро компанію підлітків
12 Січня 2022
11 січня в охоронних зонах відповідальності рятувально-водолазних станцій в містах Івано-Франківськ, Галич, Коломия велося цілодобове чергування.

Рятувальники Івано-Франківської, Галицької та Коломийської рятувально-водолазних станцій надавали інформацію щодо дотримання Правил поведінки на водних об’єктах через ретрансляційний вузол та мегафони.

Так, черговою зміною Івано-Франківської рятувально-водолазної станції на міському озері здійснено 3 рейди. Під час рейдів проведено заміри товщини льоду, який становить від 3,0 см до 7,0 см, місцями небезпечний. Не допущено на небезпечний лід 4 рибалок. З рибалками проведено профілактичні бесіди щодо дотримання Правил охорони життя людей на водних об’єктах в зимовий період. Після зауважень рятувальників рибалки покинули небезпечний лід.

Черговою зміною Коломийської рятувально-водолазної станції в м. Коломия на міському озері проведено заміри товщини льоду, який в основному становить від 8,0 см до 9,0 см, проте є місця де він небезпечний від 4,0 см до 5,0 см (під мостом).

Не допущено в небезпечне місце (біля мосту) на тонкий лід 8 підлітків. З ними проведено профілактичну бесіду щодо дотримання Правил охорони життя людей на водних об’єктах в зимовий період. Після зауваження рятувальників підлітки покинули небезпечне місце.