.
.

У Коломиї судять групу осіб, які жорстоко познущалися над неповнолітнім

У Коломиї судять групу осіб, які жорстоко познущалися над неповнолітнім
18 Жовтня 2018
Під час досудового розслідування встановлено, що 15 жовтня 2017 року, обвинувачені шестеро осіб, жителі Коломиї та Коломийського району перебуваючи на території лісового масиву в с. П’ядики, Коломийського району змусили неповнолітню особу, 2003 року народження стати на коліна та співати Державний Гімн України «Ще не вмерли України, і слава, і воля» та заподіяли потерпілому тілесні ушкодження у вигляді нанесення на спині лінійних саден-подряпин (за формою наближеною до літер «УК»).

Вказані дії органи досудового розслідування кваліфікували за ч. 2 ст. 146, ч. 2 ст. 296 КК України, як грубе порушення громадського порядку з мотивів явної неповаги до суспільства, що супроводжувалось особливою зухвалістю та винятковим цинізмом (хуліганство) вчиненому групою осіб, а також незаконному позбавленні волі, вчиненому групою осіб.

Сьогодні судове засідання по даному кримінальному провадженню не відбулось у зв’язку з клопотанням захисника та неявкою потерпілих. Справу призначено на 14:00 21 листопада 2018 року.Коломия Веб Портал

Коломия доставка піцца