.
.

У Коломиї судять злочинців, які два роки тримали у рабстві понад 30 людей

У Коломиї судять злочинців, які два роки тримали у рабстві понад 30 людей
29 Листопада 2019

На розгляді Коломийського міськрайонного суду Івано-Франківської області перебуває кримінальне провадження про  обвинувачення кількох осіб у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених частиною другою статті 146 (незаконне позбавлення волі або викрадення людини), частиною другою статті 149 (торгівля людьми), частиною другою статті 28, частиною третьою статті 357 (підроблення документів, печаток, штампів та бланків, збут чи використання підроблених документів, печаток, штампів) Кримінального кодексу України.

Нагадаємо, особи є жителями м. Маріуполя Донецької області та обвинувачуються у тому, що впродовж 2017-2018 років організовували на території м. Коломиї та Коломийського району «реабілітаційні центри», які були призначені для тривалого утримання потерпілих, проти їх волі з обмеженням їх особистої свободи, використовуючи їхню робочу силу з метою незаконного швидкого збагачення. 

Ухвалою колегії суддів від 25 листопада 2019 року обвинуваченим продовжено запобіжні заходи у виді тримання під вартою та домашнього арешту із застосуванням електронного засобу контролю на строк 60 днів.   

Кримінальне провадження у вказаній справі розглядає колегія суддів.  

Наступне судове засідання відбудеться о 14 год. 30 хв. 17 січня 2020 року.                                                                        

З будь-яких питань щодо розгляду вищевказаного кримінального провадження  слід звертатись  до прес-секретаря Коломийського міськрайонного суду Івано-Франківської області Марії Курко за тел. (03433) 4-71-97, або на електронну адресу суду: press@kmm.if.court.gov.ua

Прес-служба і надалі інформуватимете суспільство про розгляд резонансної справи.
Коломия доставка піцца