.
.

У Коломиї судитимуть жінку, яка вбила свого коханця

У Коломиї судитимуть жінку, яка вбила свого коханця
15 Жовтня 2018
На розгляд до Коломийського міськрайонного суду Івано-Франківської області з апеляційного суду Івано-Франківської області надійшов обвинувальний акт про вчинення кримінальних правопорушень передбачених частини другої статті 15 (замах на злочин), частини першої статті 115 (умисне вбивство) Кримінального кодексу України.

Нагадаємо, обвинувачена – жителька села Космач Косівського району, 1991 року народження, раніше не судима. Подія злочину сталася  19 грудня 2017 року за місцем її проживання.  Відповідно до матеріалів досудового розслідування, остання перебуваючи в стані алкогольного сп’яніння, схопила зі столу ніж та нанесла співмешканцю декілька ударів у життєво важливі ділянки тіла.

Слідством встановлено, що жінка свій злочинний умисел не довела до кінця з причин, які не залежали від її волі, оскільки потерпілого доставлено в реанімаційне відділення Косівської ЦРЛ.

Вказані дії органи досудового розслідування кваліфікували за  частиною другою статті 15 (замах на злочин), частиною першою статті 115 (умисне вбивство) Кримінального кодексу України.

Кримінальне провадження у вказаній справі розглядатиме колегія суддів: головуючий суддя – Беркещук Б. Б., судді – Веселов В. М. та П’ятковський В. І. 10 жовтня відбулось підготовче судове засідання по цьому  кримінальному провадженню та справу призначено до судового розгляду у відкритому судовому засіданні на  30 листопада 2018 року о 09 год.30 хв., з викликом учасників судового провадження.Коломия Веб Портал

Коломия доставка піцца