У Коломиї відбудеться сольний концерт класичної музики та співу Василя Кравчука

У Коломиї відбудеться сольний концерт класичної музики та співу Василя Кравчука
14 Травня 2019
25 травня 2019 року о 18:00 у концертній залі «Габсбург» Мистецького центру «Світовид», м. Коломия, відбудеться сольний концерт класичної музики та співу Василя Кравчука де прозвучать арії, народні пісні та романси українських та європейських композиторів.

Сольний концерт – шляхетний дарунок Василя Кравчука коломийській громаді та рідній коломийщині.

Василь Кравчук (баритон) випускник Львівської національної музичної академії ім. М. В. Лисенка, лауреат всеукраїнських конкурсів.
Ольга Горних (колоратурне сопрано) студентка Львівської національної музичної академії ім. Миколи Лисенка, лауреат всеукраїнських та міжнародних конкурсів.
Євген Романов (фортепіано), концертмейстер, закінчив ЛССМШІ ім. Соломії Крушельницької як чудовий піаніст і зараз навчається на 5 курсі Львівської національної музичної академії ім. М. В. Лисенка. Веде активну музичну та культурну діяльність в стінах академії та поза її межами.
Інформаційна підтримка телекомпанія «НТК», радіо «Сяйво», телекомпанія «РАЇ», «Коломия сьогодні», «Дзеркало медіа», медіа-ресурс «Глуzд».

ВХІД ВІЛЬНИЙ. ЗАПРОШУЄМО ГРОМАДУ.

ВАСИЛЬ КРАВЧУК
Народився 12 вересня 1992 року в селі Великий Ключів Коломийського району Івано-Франківської області.
Закінчив Коломийську музичну школу № 1 по класу скрипки.
У 2012 р закінчив Волинську православну богословську академію.
У 2015 році закінчив Східно-Европейський національний університет ім. Лесі Українки історичного факультету.
В 2016 році поступив в Львівську національну музичну академію ім. Миколи Лисенка на вокальний факультет. Зараз являюсь випускником музичної академії
Академічний та естрадний співак (баритон). Люблю співати музику в різних жанрах як: поп, classical crossover, опера. Репертуар мій складається: українські естрадні та народні пісні, твори зарубіжних класиків арії з опер та оперет, та сучасній поп музиці. Являюсь засновником та учасником вокального гурту «Adagio». Приймаю активну участь у благодійних концертах.
Крім музичної діяльності займаюсь спортом та ораторським мистецтвом .


ОЛЬГА ГОРНИХ
Народилась 15.12.1992 в м. Сорока Республіки Молдова. Закінчила ліцей ім. О Пушкіна та муз. школу ім. Є. Коки по класу фортепіано. Після 9 класу переїхала у Київську обл. та вступила у Стрітівський Коледж кобзарського мистецтва, навчилась грати на Чернігівській та старосвітській бандурі. Після чотирирічного навчання у коледжі була запрошена до 2х київських Вишів, але захопилась оперним вокалом та вступила на 1й підготовчий курс в Одеську муз. академію ім. А. Нежданової.
Після року навчання ,поїхавши у Львів на прослуховування до Дашак А.Ю. остаточно вирішила переїхати у Львів та зараз є студенткою 5-го курсу ЛНМА.

ЄВГЕН РОМАНОВ
(фортепіано)
Народився 13.11.1986 у місті Львів у сім'ї музикантів. З раннього дитинства почав займатись на фортепіано. Першим викладачем стала мати, яка розвинула ще більше тяжіння до музики.
З 2001 до 2014 навчався грі на фортепіано в Львівській середній спеціалізованій музичній школі - інтернат ім. С. Крушельницької. Прекрасний педагог, талант та плідна праця давала свої плоди, часто виступав на конкурсах.
З 2014 навчається в Львівській Національній музичній академії імені Миколи Лисенка і продовжує різностороньо розвивати свій талант, як соліст та концертмейстер.