.
.

У Коломиї відбувся флешмоб на тему: Пенсії в “конверті” не буває!

У Коломиї відбувся флешмоб на тему: Пенсії в “конверті” не буває!
9 Серпня 2018

Працівники Коломийського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Івано-Франківської області 7 серпня 2018 року,  зібравшись на площі Вічевий Майдан, провели акцію флешмоб на тему: Пенсії в “конверті” не буває!

Учасники флеш-мобу спілкувалися з громадянами та закликали громадян  відповідально ставитися до свого майбутнього, адже отримуючи сьогодні зарплату в “конверті” , працівник втрачає набагато більше, адже пенсії в “конверті” не виплачують!

Під час проведення флеш-мобу працівники Фонду розповсюджували інформаційні буклети, листівки та газету “Пенсійний кур’єр”,  переконували перехожих працювати офіційно та  розповідали про запроваджені новітні онлайн сервіси Пенсійного фонду України. Інформували перехожих про можливості та переваги веб-порталу електронних послуг Пенсійного фонду України, про електронне пенсійне посвідчення, та багато іншого.

Сподіваємося, що даний захід дав  можливість привернути увагу громадян і задуматися про своє майбутнє, ознайомивши перехожих зі змінами та зручностями які запроваджує Пенсійний фонд України.

 
Коломия доставка піцца