.
.

У Коломиї відбувся ІІ етап міської спартакіади серед школярів «Молодь проти злочинності -2018» (фото)

У Коломиї відбувся ІІ етап міської спартакіади серед школярів «Молодь проти злочинності -2018» (фото)
19 Листопада 2018
14 листопада 2018 року у приміщенні спеціалізованої школи №:1 імені Василя Стефаника відбувся ІІ етап міської спартакіади серед школярів «Молодь проти злочинності -2018», організований працівниками служби у справах дітей міської ради в рамках міської Програми попередження дитячої бездоглядності та профілактики правопорушень серед неповнолітніх на 2018 рік. Її мета-залучити дітей до здорового способу життя та розповісти про наслідки вчинення правопорушень, відповідальність і види покарань.

На цьому етапі у змаганнях взяли участь учні Коломийської гімназії ім.М.Грушевського, НВК №9 «Школа природничо-математичний ліцей», спеціалізованої школи №1 ім. В.Стефаника та загальноосвітньої школи №6 імені Героя України Тараса Сенюка. 

Начальник служби у справах дітей Ігор Івахнюк привітав учнів з початком змагань та запропонував до перегляду фільм про те як влаштовані виправно-трудові колонії для неповнолітніх, щоб діти могли на реальному прикладі зрозуміти до чого призводить вчинення правопорушень і злочинів, а також, про небезпеку, яка чатує на підлітків в соціальних мережах, зокрема, небезпека «груп смерті». 

Перед школярами, також, виступила тренер КДЮСШ Дорундяк Світлана, яка акцентувала увагу на необхідності ведення здорового способу життя та важливості регулярних занять спортом.

Ювенальні поліцейські Коломийського ВП нагадали учасникам спартакіади про шкідливий вплив вживання наркотиків, алкоголю та цигарок на дитячий організм, несумісність їх вживання зі спортивними заняттями. Майор поліції, Вадим Василецький розповів восьмикласникам про конкретні злочини, які вчиняли неповнолітні у місті Коломия та районі.

Команди змагалися в естафеті, перенесенні м’яча, вправах із скакалкою, перетягуванні канату, у волейболі та шахах. Перше місце в загальному заліку здобули учні СШ №1, друге місце – НВК №9 «Школа природничо-математичний ліцей», третє місце – гімназисти, а четвертими стали учні ЗОШ № 6. 

Всі команди нагороджені цінними призами та грамотами від Коломийської міської ради.
Служба у справах дітей міської ради


Світлина від Служба у справах дітей Коломийської міської ради.


Світлина від Служба у справах дітей Коломийської міської ради.

Світлина від Служба у справах дітей Коломийської міської ради.
Коломия доставка піцца