У Коломиї відкриваються табори при школах

У Коломиї відкриваються табори при школах
22 Червня 2022
Для дітей літо – це можливість не тільки відпочити, а й проводити час корисно та пізнавально. І з цим допомагають табори при школах. Перші з них запрацювали вчора та сьогодні, але згодом відкриються й інші.

Тут уроки англійської та німецької мови перетворюються на ігри, під час яких діти і навчаються, і розважаються. А на одному з практичних занять можна навіть сходити у супермаркет, щоб спробувати зробити покупки іноземною мовою. Нові знання можна отримати з інформатики, математики та природничих наук. А мистецькі уроки стають місцем для втілення дитячих ідей у реальність. Потім творчість діток відправляється до військових, щоб вони відчули підтримку та любов юних коломиян.

Приємно бачити щасливих дітей, які хоча б на декілька годин вдень, але повертаються у школи. Учні раді зустрітись з вчителями за партами та спільно вчитись чомусь новому. Принагідно хочу подякувати
UNICEF Ukraine та їхнім партнерами, коломийській ГО «Сильно» за розвиткові бокси, які отримали наші ліцеї та використовують під час літніх таборів. Багато дітей та вчителів радо користуються наданими речами.

На зображенні може бути: 9 людей, люди сидять, люди стоять та у приміщенні
На зображенні може бути: 5 людей, дитина та у приміщенні
На зображенні може бути: дитина
На зображенні може бути: текст «Super Camp Frau Anna»
Немає опису світлини.