У Коломиї закрили гральний заклад. Вилучили техніку і чорну бухгалтерію

У Коломиї закрили гральний заклад. Вилучили техніку і чорну бухгалтерію
27 Грудня 2019
На виконання доручення керівництва Міністерства внутрішніх справ України та Національної поліції України працівники поліції Івано-Франківщини продовжують заходи з виявлення та припинення незаконної діяльності об’єктів грального бізнесу на території області.

Загалом в Івано-Франківській області правоохоронці припинили діяльність 97 гральних закладів. Проте мобільні групи поліції здійснюють постійний моніторинг і готові реагувати на спроби власників грального бізнесу поновити незаконну діяльність, інформує пресслужба Нацполіції в області.

21 грудня в місті Коломия поліцейські виявили та припинили незаконну діяльність ще одного грального закладу. Правоохоронці вилучили у порушників 11 одиниць комп’ютерного обладнання, чорнові записи, архіватор камер відеоспостереження, пристрій для видачі чеків.

На цей час за фактами зайняття гральним бізнесом поліцейські відкрили чотири кримінальних проваджень за ст. 203-2 Кримінального кодексу України.

Поліцейські Івано-Франківщини звертаються до всіх громадян: якщо ви бачите, що такі заклади функціонують, повідомляйте на лінію 102 для оперативного реагування на такі події.    19 Вересня

    18 Вересня