У Коломиї запускають опалення в усіх дитсадках, а в деякі школи тепло можуть подати аж у листопаді

У Коломиї запускають опалення в усіх дитсадках, а в деякі школи тепло можуть подати аж у листопаді
18 Жовтня 2021

У Коломийській ТГ тепло у деякі дитячі садки подали ще на вихідних, у решту подають сьогодні. Про це повідомив міський голова Коломиї Богдан Станіславський після селекторної наради зі всіма директорами дитячих садків та ліцеїв.

У дитячих садках №7, 16, 17, 21 та в ліцеях №1, 2, 4, 5, 6, 9, ліцеї імені М. Грушевського та Воскресинцівському вже запущено опалення.

«Котли на твердому паливі працювали впродовж вихідних, і ситуація тут добра», – констатує Станіславський.

Філія №10 ліцею №9 та Саджавський садок працюють на електричному обігріві. У всіх решту навчальних закладах, які мають газове опалення, сьогодні розпочато подачу тепла. Це стосується садків №2, 3, 5, 9, 11, 14, 18, 19. Водночас у ліцеях №3, 8, філії №7 ліцею №5 та у школах сіл Коломийської громади наразі опалення не запущено.

«Наразі ми чекаємо на підписання меморандуму з Нафтогазом про пільгову ціну на паливо для обігріву приміщень. Очікуємо, що тут тепло зможемо подавати з початку листопада, – повідомив міський голова Коломиї. – Підсумовуючи – в садках системи опалення працюють. У школах – частково. В певному сенсі ми заручники ситуації, яка склалася по всій країні. Уроки в тих закладах, де холодно, будуть скорочені, таким є рішення педагогічних колективів. Намагаємося якомога швидше закрити питання з теплом, щоб всім дітям було комфортно та тепло навчатися».
    6 Грудня

    5 Грудня