У коломийській лікарні тонка завіса відокремлює мертвих від живих

У коломийській лікарні тонка завіса відокремлює мертвих від живих
20 Березня 2021
Завіса відокремлює 57-річного Василя Стефурака, хворого на коронавірус, від тіла пацієнта, який помер 16 березня в центральній лікарні Коломиї.

Тонка смугаста завіса відокремлює мертвих від живих. З одного боку від нього знаходиться чорна сумка. З іншого боку, 57-річний Василь Стефурак з нетерпінням чекає виписки. "Перше, що я зроблю, коли вийду, це порибалити", - каже він, лежачи на животі в кисневій масці, пише Kyiv Post.

Хоча Стефурак та інші пацієнти у палаті не бачать чорного мішка зі своїм сусідом, вони знають, що він помер, і це лякає деяких з них.

Василь у реанімації вже три місяці. Він так довго носив кисневу маску, що ніс у нього почав гнити. Щоб врятувати обличчя, лікарям довелося перевести його на кисневий шолом.

Василь повністю залежить від звукового сигналу біля ліжка, яке забезпечує його повітрям. Без цього він вижив би лише кілька хвилин. Поки його дух сильний, хвороба та тривале перебування в лікарні послабили його тіло. Лікарі допомагають йому встати і присісти, щоб потренуватися.