У Коломийській міській ОТГ цьогоріч 35 перших класів нової української школи

У Коломийській міській ОТГ цьогоріч 35 перших класів нової української школи
23 Серпня 2019

Активні коридори, сонячні кольори парт, шкільний дизайн у стилі НУШ - освіта нашої громади готова до нового навчального року.

У Коломийській міській ОТГ цьогоріч 35 перших класів нової української школи. А це означає – 35 обладнаних за сучасними вимогами кабінетів. Для 31 з них меблі уже закуплено за рахунок міського бюджету, для чотирьох – тендер на придбання парт проводить область.

Щоб створити сучасний освітній простір, насправді потрібно небагато – креативність учителів і злагоджені дії керівників закладів та працівників, батьків, депутатів усіх рівнів, міського голови і заступників.

У цьому 21-23 серпня під час відвідування навчально-виховних закладів переконалися секретар міської ради Олег Романюк, заступник міського голови Володимир Бойцан, заступник міського голови Роман Остяк, керівник управління освіти Любомир Бордун, представники філії Коломийського МРЕМ ПАТ «Прикарпаттяобленерго», Коломийського відділення ПАТ «Івано-Франківськгаз», КП «Коломияводоканал», Коломийського міського управління Головного управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області, Коломийського МРВ УДСНС в Івано-Франківській області.

Цього року, як і минулого, теж зроблено чимало: перекрито покрівлі, укладено плиткою подвір’я, замінено дерев`яні вікна на металопластикові загальною площею 73 кв м, оновлені харчоблоки, капітальний ремонт майстерні, нові електричні котли, відремонтовано та пофарбовано споруди на спортивних майданчиках, проведено благоустрій територій та багато іншого.

Докладно про капітальні та поточні ремонти освітяни прозвітують на черговому засіданні виконкому 6 вересня.

IMG_0808.JPG

IMG_0822.JPG


IMG_0827.JPG

IMG_0836.JPG

IMG_0870.JPG

IMG_0880.JPG

IMG_0883.JPG