У Коломийській ОТГ з 1 червня дозволено відновити роботу спортивних секцій, спортзалів, фітнес-центрів та інклюзивно-ресурсному центру, а з 15 червня - дошкільних закладів освіти

У Коломийській ОТГ з 1 червня дозволено відновити роботу спортивних секцій, спортзалів, фітнес-центрів та інклюзивно-ресурсному центру, а з 15 червня - дошкільних закладів освіти
29 Травня 2020
Сьогодні - 29 травня 2020 року - на спільному засіданні міської комісії ТЕБ та НС і тимчасової протиепідемічної комісії введено доповнення до заходів пом'якшення карантинних обмежень в Коломийській ОТГ. 

Відтак комісія вирішила:

1. Керівникам структурних підрозділів міської ради, керівникам суб’єктів господарювання незалежно від форм власності забезпечити виконання постанови Кабінету Міністрів України.

2. Дозволити з 01 червня 2020 року:

2.1. Проведення спортивних заходів до 20 осіб та без глядачів.
2.2. Роботу закладів фізичної культури і спорту, спортивних залів, фітнес-центрів (крім проведення групових занять з кількістю учасників більше 10 осіб і забороною відвідування дитячо-юнацьких спортивних шкіл та інших закладів фізичної культури дітям молодшим 15 років).
2.3. Відвідування занять в групах не більше 10 осіб в закладах освіти, проведення професійно-практичної підготовки та державної кваліфікаційної атестації в закладах професійної (професійно-технічної) освіти, підготовчих заходів до практичної підготовки на виробництві, лабораторних робіт та тренажерних занять, атестації здобувачів вищої освіти та відповідних підготовчих заходів, отримання документів про професійну (професійно-технічну) та вищу освіту, участь в освітньому процесі, пов’язаному з освітою дорослих, у публічному захисті наукових досягнень у формі дисертацій та відповідних підготовчих заходах.
2.4. Роботу Інклюзивно-ресурсного центру управління освіти Коломийської міської ради.

3. Дозволити з 15 червня 2020 року:

3.1. Відвідування закладів дошкільної освіти з дотриманням рекомендацій Головного санітарного лікаря України.

До такого рішення комісія прийшла за результатами доповідей та у відповідності ознакам для послаблення протиепідемічних заходів відповідно до вимог постанови Кабінету Міністрів України від 20.05.2020 р. № 392 ’’Про встановлення карантину з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, та етапів послаблення протиепідемічних заходів’’, протоколу № 19 позачергового засідання регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій від 28.05.2020 р.


    1 Серпня

    31 Липня