.
.

У Коломийському міському центрі первинної медико-санітарної допомоги зросли зарплати

У Коломийському міському центрі первинної медико-санітарної допомоги зросли зарплати
5 Вересня 2018

Приєднання Коломийського на Прикарпатті міського центру ПМСД до медичної реформи та перехід на нову модель фінансування, запропоновану МОЗ, дало змогу істотно підвищити заробітну плату медпрацівникам закладу. Скажімо, педіатри, котрі підписали декларації з найбільшою кількістю пацієнтів (для цієї категорії лікарів первинки це обслуговування 900 дітей) за серпень мали нарахування 17 тис. грн.

Підвищення досягли шляхом преміювання. Зарплати зросли у всіх. Нові фінансові стимули надалі залежатимуть від задоволеності пацієнтів обраними лікарями. В новому колективному договорі означать усі нюанси.

Головний лікар КМЦПМСД Володимир Мельничук наголошує на тому, що таке підвищення зарплат відбулося завдяки професіоналізму медпрацівників закладу, яким довіряє громада, небайдужості мешканців Коломиї, які вже уклали декларації з лікарями, та активній роботі адміністрації Центру з впровадження медичної реформи в закладі.

"Відтепер оплата праці лікаря та медичної сестри залежить не тільки від кількості укладених декларацій, а й від інших якісних та кількісних показників. Це дозволить мотивувати лікарів та їхніх помічниць-медсестер на професійне вдосконалення, підвищення рівня якості надання медичної допомоги. А в результаті переможуть усі, медики і пацієнти", -ідсумував керівник.

Коломийський міський ЦПМСД має найвищий показник на Прикарпатті щодо укладення декларацій серед закладів, що співпрацюють з Національною Службою здоров'я,  - 56%, а це майже 35 тис. містян. Триває процес утворення Коломийської ОТГ, від того громада зросте ще на 10 тис.  Така перспектива -- шанс підписати декларації тим лікарям, які з різних причин набрали менше 500 пацієнтів. Це стосується здебільшого молодих медиків, корті ще не мають популярності в пацієнтів. А хтось просто не впорався із завданням через особисті причини чи не віднісся серйозно до нововведень. 

Джерело:  http://www.golos.com.ua/Коломия доставка піцца