.
.

У Коломийському суді розглядається справа щодо депутата, який не подав декларацію

У Коломийському суді розглядається справа щодо депутата, який не подав декларацію
26 Вересня 2018

На розгляд до Коломийського міськрайонного суду з Коломийської місцевої прокуратури Івано-Франківської області надійшов обвинувальний акт про  вчинення кримінального правопорушення передбаченого ст. 366-1 КК України.

Про це інформує прес-служба суду.

Нагадаємо, під час досудового розслідування встановлено, що обвинувачений будучи депутатом селищної ради, достовірно знаючи про обов’язок подати до Єдиного державного реєстру декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за 2016  рік, будучи письмово інформованим 28 лютого 2017 року про такий обов’язок селищним головою, перебуваючи на території України, маючи реальну та об’єктивну можливість, умисно до 01 травня 2017 року та по даний час не подав зазначену декларацію шляхом заповнення такої на офіційному веб-сайті Національного агентства з питань запобігання корупції.

Вказані дії органи досудового розслідування кваліфікували за ст. 366-1 КК України (подання суб’єктом декларування завідомо недостовірних відомостей у декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, передбаченої Законом України "Про запобігання корупції", або умисне неподання суб’єктом декларування зазначеної декларації).

Кримінальне провадження розглядає суддя  Потятинник Ю. Р.

Сьогодні підготовче судове засідання по даному кримінальному провадженню не відбулось у зв’язку з неявкою обвинуваченого, до якого застосовано привід.

Справу призначено на 9:30 09 листопада 2018 року.Коломия Веб Портал

Коломия доставка піцца