Від 5 до 11 грудня у кінотеатрі «Стрічка» запланована демонстрація патріотичних фільмів

Від 5 до 11 грудня у кінотеатрі «Стрічка» запланована демонстрація патріотичних фільмів
2 Грудня 2019
Автори національних фільмів «ВОЇНИ ДУХУ» та п’яти стрічок «ПОЗИВНИЙ ЗЕНІТ», Анна Мартиненко та Тетяна Кулаковська на виконання розпорядження Начальника Генерального штабу - Головнокомандувача ЗСУ - «проведення заходів військово-патріотичного виховання молоді та бойової підготовки військовослужбовців військової служби за контрактом та призовом в контексті налагодженої роботи між Генеральним штабом ЗС України та організаціями щодо активізації збереження пам’яті про подвиги військовослужбовців ЗС України як новітньої бойової історії України, так й актуалізацію історії визвольних змагань українського війська протягом попередніх століть проти споконвічного ворога — російського агресора.

Саме такий формат взаємодії виховуватиме патріотизм, гордість за військову частину, Збройні Сили та Україну в контексті протидії російській агресії» запланували демонстрацію 5 фільмів «ПОЗИВНИЙ ЗЕНІТ» та стрічки «ВОЇНИ ДУХУ» Проекту КІНО, ЩО НАБЛИЖАЄ ПЕРЕМОГУ в Кінотеатрі «СТРІЧКА» до Дня Збройних Сил України - з 5 по 11 грудня 2019 року - 6 фільмів Проекту КІНО, ЩО НАБЛИЖАЄ ПЕРЕМОГУ.

 Щороку протягом грудня військові, резервісти, учасники бойових дій, їхні родини та сотні тисяч українців, потребують побачити прекрасне кіно, відзначаючи День Збройних Сил України (6 грудня). Тому в грудні демонстрація нашого ексклюзивного спецпроекту є дійсно жаданою інформаційною подією для українців. Для вшанування Захисників України та виконання розпорядження Начальника Генерального штабу - Головнокомандувача ЗСУ - автори фільмів Тетяна Кулаковська і Анна Мартиненко, з однієї сторони, та Кінотеатр «СТРІЧКА» - з другої сторони, уклали договори про демонстрацію містянам та гостям Коломиї шести національних стрічок в Кінотеатрі «СТРІЧКА». Замовляти зручний час та дату організованого перегляду фільмів цільовою аудиторією можна в адміністрації кінотеатру «СТРІЧКА» +380971251945, +380992539500, +380938328866 Адреса: м. Коломия, площа Вічевий Майдан, 6Б