Відкрили дві поліцейські станції в Коломиї

Відкрили дві поліцейські станції в Коломиї
11 Січня 2023
Сьогодні у Коломиї відкрили дві нові поліцейські станції: на Привокзальній площі біля ЦНАПу та на Леонтовича біля ліцею №6. Тут будуть працювати поліцейські громади – капітан Михайло Соколюк та молодший лейтенант Віталій Прокопів. Вони професіонали своєї справи, знають ці райони та місцевих мешканців. Завжди будуть поруч, тому зможуть оперативно допомогти тим, хто буде цього потребувати.

Офіси для офіцерів ми зробили за кошти громади, адже працюватимуть вони саме на благо нашої громади. Допомагатимуть у роботі правоохоронцям новенькі автомобілі, які також купила міська рада. Завдяки цьому транспорту можна буде ще якісніше дбати про спокій та безпеку коломиян. Тому плануємо в першому кварталі цього року придбати ще одне авто. 

"Загалом у Коломиї вже працює чотири поліцейських громади. І вони зарекомендували себе з дуже хорошої сторони. Надалі спільно з поліцією будемо працювати над тим, щоб поліцейських станцій ставало тільки більше. На черзі відкриття у районі Гомін", - пише Богдан Станіславський.