Вшанували пам'ять коломиянина Сергія Лисенка

Вшанували пам'ять коломиянина Сергія Лисенка
31 Липня 2022
Вісім років тому український військовослужбовець, спецпризначенець, полковник ЗСУ Сергій Лисенко віддав за Україну своє життя. Вчора коломияни вшанували пам'ять нашого Героя. Він став на захист рідної землі зразу після Революції Гідності. Зараз саме його ім'я носить ліцей №4 – щоб майбутні покоління знали і пам'ятали подвиги нашого земляка.

Після Майдану спершу Сергій був у Криму, а потім довгий час виконував бойові завдання в східних регіонах України. Загін Лисенка взяв під контроль аеродром у Краматорську, брав участь у бойових діях із визволення Слов'янська. Разом з іншими військовими забезпечив евакуацію тіла загиблого генерала Кульчицького.

23 липня 2014-го, коли ворог збив два українські штурмовики СУ-25, Сергію та його побратимам поставили завдання знайти льотчиків. Одного з них військовим вдалося врятувати.

Тривали пошуки другого пілота. На околицях села Латишева була занедбана ферма. Її господар запропонував бійцям перепочити в нього. Чоловік прийняв українських захисників, але виявився зрадником. Він повідомив терористам місце перебування наших військових. У запеклому бою з ворогом разом із більшістю побратимів загинув Сергій Лисенко.

Події, описані вище, мають постійно нам нагадувати: війна почалася не 24 лютого 2022 року. Вона триває від 2014-го. Тоді на захист України стали сміливі чоловіки та жінки, які всіма силами давали відсіч ворогу. Вони жертвували собою, щоб кожен крок на українській землі здавався ворогу пеклом. І боротьба триває по цей день.

Вічна пам'ять і вічна слава Героям України, які від 2014 року і до сьогодні берегли наш спокій.

На зображенні може бути: 10 людей, люди стоять та на відкритому повітрі
На зображенні може бути: 8 людей, люди стоять та на відкритому повітрі    26 Вересня

    25 Вересня