.
.

Всіх коломийських роботодавців просять зареєструвати належним чином трудові відносини зі своїми праціниками

Всіх коломийських роботодавців просять зареєструвати належним чином трудові відносини зі своїми праціниками
11 Жовтня 2018

Департамент соціальної політики міської ради закликає всіх роботодавців зареєструвати належним чином трудові відносини зі своїми найманими працівниками, у випадку ігнорування цієї вимоги контролюючі органи вимушені будуть застосувати до Вас всі не заборонені законодавством заходи впливу.

На жаль на даний час виплата заробітної плати в «конверті» та нелегальна робота стали, на жаль, нормою життя.

З метою посилення контролю за дотриманням чинного законодавства про працю у сфері зайнятості Кабінет Міністрів України ухвалив розпорядження “Про заходи, спрямовані на детінізацію відносин у сфері зайнятості населення” від 05.09.2018 № 649-р, яким передбачено проведення Державною службою України з питань праці, Державною фіскальною службою України, Пенсійним фондом України, Національною поліцією України, іншими центральними органами виконавчої влади спільно з органами місцевого самоврядування комплексних заходів, спрямованих на детінізацію ринку праці, вдосконалення контролю за оформленням трудових відносин із найманими працівниками.

         5 жовтня минув термін для проведення заходів з легалізації найманої праці роботодавцями, наданий Прем’єр-міністром В.Гройсманом. Після закінчення зазначеного терміну контролюючі органи будуть проводити перевірки щодо виявлення неоформлених найманих працівників.

Керівникам підприємств та фізичним особам-підприємцям, які використовують найману працю, варто не забувати, що виплата заробітної плати без сплати встановлених податків є грубим порушенням Законів України та передбачає адміністративну і кримінальну відповідальність.

З 1 січня 2017 року згідно зі статтею 265 КЗпП порушники трудового законодавства несуть фінансову відповідальність.

Коломия доставка піцца