Коломийська міська рада не реєструє інформаційні запити

Коломийська міська рада не реєструє інформаційні запити
10 Квітня 2013

10 квітня журналістці тижневика «Коломийські ВІСТИ» не вдалось з першого разу зареєструвати інформаційний запит у Коломийській міській раді. У відділі інформаційної політики та зв’язків з громадськістю сьогодні не було уповноваженої особи, яка б могла професійно занести запит до реєстру інформаційних запитів.

З’ясувати ситуацію ми вирішили у заступника міського голови з гуманітарних питань Ігоря Граділя, який відповідає за цей напрямок роботи. Нажаль і самого заступника на робочому місці не було, натомість зачинені двері і в руках не зареєстрований інформаційний запит. Зателефонувавши йому на мобільний у відповідь почули обнадійливе: «Зараз з’ясую!». Ця надія тривала недовго, адже хвилин через 10 він передзвонив і сказав що йому ніхто не відповідає, попросив ще почекати.

Хочу наголосити, що інформаційні запити журналістка принесла о 13.00. Близько 15:30 Ігор Граділь все ж таки знайшов людину, яка могла зареєструвати запити.

Тобто по суті, якби це була не журналістка, то навряд чи хтось би шукав людей і взагалі напружувався аби зареєструвати запит, хоча згідно Закону про доступ до публічної інформації, стаття 24, за нездійснення реєстрації документів передбачена відповідальність, а особи, на думку яких їхні права та законні інтереси порушені розпорядниками інформації, мають
право на відшкодування матеріальної та моральної шкоди в порядку, визначеному законом.

Джерело:  Ігор Ганущак, тижневик "Коломийські ВІСТИ"