.
.

Засуджено чоловіка за пропозицію майору поліції грошової вигоди

Засуджено чоловіка за пропозицію майору поліції грошової вигоди
24 Вересня 2018

Днями, Коломийський міськрайонний суд розглянув кримінальне провадження про надання неправомірної вигоди службовій особі і призначив покарання винуватій особі Г. за частиною першою ст. 369 Кримінального кодексу України, у вигляді штрафу – 8500 гривень, та стягнув в дохід держави – 1144 гривень витрат за проведення експертизи. 

Обвинувачений – 1990 року народження, уродженець та житель села Річка, Косівського району, Івано-Франківської області,  раніше не судимий, інвалід третьої групи.

Подія сталася 07 лютого 2018 року в приміщенні службового кабінету Коломийського відділу поліції. Відповідно до матеріалів досудового розслідування, обвинувачений достовірно знаючи, що начальник сектору реагування патрульної поліції № 4 Коломийського відділу поліції майор поліції є службовою особою, надав останньому неправомірну вигоду у розмірі 100 доларів США за вчинення в його інтересах дій, пов’язаних із сприянням у поверненні автомобіля марки Ford Maverik 3.0 4*4, який 06 лютого 2018 року був вилучений у зв’язку із перевіркою законності перебування на митній території України. 

Вказані дії органи досудового розслідування кваліфікували за ч. 1 ст. 369 КК України, як надання неправомірної вигоди службовій особі.

У процесі судового розгляду обвинувачений визнав свою вину повністю та активно сприяв розкриттю злочину.

Джерело:  https://kmm.if.court.gov.ua/


Коломия Веб Портал

Коломия доставка піцца