.
.

Нове скликання Коломийської міськради. Рік потому

Нове скликання Коломийської міськради. Рік потому
4 Листопада 2016

Минає перший рік VII демократичного скликання Коломийської міськради. 

За цей час влада завела до міста німецького інвестора “Леоні”, який збудує у Коломиї завод та працевлаштує 800 людей. 

Іншим великим позитивом є розквартирування у Коломиї новоствореної 10 гірсько-штурмової бригади. Це знову ж таки нові робочі місця для коломиян і додаткові надходження до міського бюджету. 

Також за перший рік влада зробила крок назустріч налаштуванню комунікації з громадою. В цьому контексті позитивом можна назвати початок реалізації у Коломиї проекту “Відкрите місто”. Його суть у тому, що кожен коломиянин, зареєструвавшись на сайті, може висловити до виконавчих органів міськради свої претензії у будь-якій сфері. 

І нарешті за кілька років у Коломиї розпочали боротьбу зі стихійною торгівлею. Успішною її наразі назвати важко, але перші кроки вже зроблені – “стометрівку” розчистили від торгівлі. 

Перший рік цієї каденції запам’ятається коломиянам й скандалами. Зокрема, земельними. Одним із найбільш обговорюваних – земля біля “Писанки”. Її виділили одному з коломийських забудовників під будівництво готелю без проведення аукціону та без громадських слухань. 

Були й два конфліктні земельні питання, які стосувалися секретаря міськради Любомира Жупанського. Перше питання –  історія з Ганною Негрич, яка звинуватила чиновника у захопленні її землі. Секретар запевняв у законності своїх претензій на ділянку, а нещодавно провів через міську раду рішення, яке дозволяє йому будувати багатоповерхівку. Схожа історія мала місце на вулиці Костомарова, де брат секретаря міської ради конфліктує з місцевими мешканцями за землю під гаражним кооперативом. 

Також перший рік каденції запам’ятається майже річним конфліктом між владою і керівництвом ДЮСШ №1 та скандальним дозволом влади на завіз до рідного міста тонни сміття зі Львова, яке після обурення громади відмінили. 

Дзеркало КоломиїКоломия Веб Портал

Коломия доставка піцца