.
.

RSS

Янукович підписав "антиофшорний" закон

Президент Віктор Янукович підписав закон № 408-VII про трансферне ціноутворення.

02.08.2013

Януковичу час припинити дурити Європу і українців, – політик

Президенту Віктору Януковичу час припинити брехати Європі та українцям й почати забезпечувати виконання вимог, на яких наполягає Європейський Союз.

02.08.2013

Янукович призначив Ковалевську першим заступником голови Нацагентства з питань держслужби

Президент України Віктор Янукович своїм указом № 411/2013 призначив Юлію Ковалевську першим заступником голови Національного агентства України з питань державної служби.

30.07.2013

У справі Партія регіонів проти Юрія Романюка винесено рішення

Суд першої інстанції - Івано-Франківський міський суд (суддя - Ковалюк І.П.), сьогодні, 29 липня винесла остаточне Рішення у справі Партія регіонів проти Юрія Романюка.

30.07.2013

Яценюк впевнений, що Тимошенко опиниться на волі. Політологи: це залежить від рейтингів Кличка

Колишній прем’єр-міністр України Юлія Тимошенко залишається ключовим політичним гравцем, і можливість її лікування у Німеччині є головною умовою підписання Угоди про асоціацію з Європейським Союзом.

30.07.2013

Кокс і Кваснєвський прибули в Україну з триденною місією

Керівники Моніторингової місії Європейського парламенту в Україні, колишній президент ПольщіАлександер Кваснєвський і колишній глава Європарламенту Пет Кокс прибули в Україну з триденною місією.

29.07.2013

20 найбагатших нардепів України

Згідно з рейтингом, який склав часопис Forbes Україна, 20 найзаможніших народних депутатів є членами фракції Партії регіонів або позафракційними.

29.07.2013

Романюк: Чи будуть галичани понад 50 років сплачувати сланцеву контрибуцію єнакіївським жлобам на офшорах?

Дискусія навколо погодження/непогодження Проекту угоди "Про розподіл продукції" між державою Україною, корпорацією "Шеврон" та ТОВ "Надра Олеська" що проходить в стінах І...

26.07.2013

Колесніченко має сидіти в тюрмі, а не в парламенті - Чорновіл

Колишній народний депутат Тарас Чорновіл переконаний, що "Свобода" на дурість та провокацію "не ведеться", це вона показала під час приїзду до України президента Польщі Броніслава ...

25.07.2013

Наші люди у Верховній Раді

На все можна було сподіватися півроку тому, обираючи законодавців, тільки не на те, що суперпатріотична “Свобода” візьметься в парламенті передусім за охорону навколишнього середовища.

24.07.2013


AS Web Media Group - студия по созданию web-media проектов


Коломия доставка піцца